Greitos paskolos internetu 2017

Patarimas: užpildykite formą per 15 dienų po registracijos, jei norite greitesnio patvirtinimo!
Gavimo laikas
Pirmoji nemokama %
Suma (€)
Amžiaus apribojimas
Max. trukmė
15 min
100 - 1000
18 - 70
1 - 48 mėn.
Gauti kreditą
15 min
50 - 3000
18 - 65
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 5000
18 - 70
6 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 5000
18 - 70
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 2000
18 - 70
2 - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
300 - 10 000
18 - 70
1 - 5 metai
GAUTI KREDITĄ
15 min
600 - 10 000
18 - 70
3 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 5000
18 - 70
3 - 48 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 3000
18 - 70
1 - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
500 - 5000
18 - 70
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 1000
18 - 70
14 d. - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 600
18 - 70
15 - 60 d.
GAUTI KREDITĄ
15 min
150 - 600
18 - 70
2 - 18 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 10 000
18 - 70
1 - 72 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 750
18 - 70
14 - 30 dienų
GAUTI KREDITĄ
15 min
1000 - 100 000
18 - 70
1 mėn. - 15 metai
GAUTI KREDITĄ
per 1 dieną
300 - 10 000
18 - 65
3 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
1000 - 150 000
18 - 70
3 mėn. - 20 metai
GAUTI KREDITĄ
15 min
300 - 10 000
18 - 70
1 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
  • 5/5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu!

Žmonės turi skirtingų poreikių ir skirtingų norų, todėl ir skolinasi skirtingais tikslais. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugybė greitųjų kreditų, kredito unijų, lizingų ir kitų finansinių bendrovių, siūlančių įvairias paskolų rūšis.

Pagrindinės paskolų rūšys

Vartojimo paskola – tai vartojimo kreditas, skirtas vartojimo išlaidoms ir kitokioms einamosioms išlaidoms padengti. Paskolos internetu gali būti suteikiamos įvairiems kasdieniams pirkiniams, būsto ar automobilio remontui, kelionėms ar bet kurioms kitoms einamosioms išlaidoms.

Vartojimo paskolą, kaip ir gauti labai paprasta, o paraiškos paskolai gauti procesas užtrunka vos kelias minutes.

Daugelis paskolų bendrovių Lietuvoje savo klientams siūlo lanksčias paskolas, kurių privalumai:

• Skolinama pinigų suma iki 10 000 eurų ir iki 60 mėnesių grąžinimo terminui (skolinamos pinigų sumos ir grąžinimo terminai skirtingi skirtingose bendrovėse).
• Papildomas skolinimasis. Jeigu šiek tiek pritrūkote pinigų, siūloma galimybė atkurti esamą paskolą arba pasiskolinti papildomai.
• Mėnesinių įmokų sumažinimas. Jeigu jūsų mokamos mėnesinės įmokos per didelės, turite galimybę prailginti paskolos sutarties terminą.
• Palūkanų sutaupymas. Jeigu paskolą norite grąžinti anksčiau laiko, paskolos likutį galite grąžinti anksčiau ir taip sutaupysite palūkanų.
• Paskolos mokėjimo vienam mėnesiui atidėjimas. Jeigu matote, kad šį mėnesį nepavyks padengti paskolos internetu įmokos, galite rinktis paskolos bedarbiams vienam mėnesiui atidėjimą. Tokiu atveju reiks sumokėti delspinigius (jei tokių yra), palūkanas ir paskolų bendrovės taikomus mokesčius už šios paslaugos suteikimą.

Daugiau informacijos:

Paskolos internetu

paskolos internetu visa para

Paskolos internetu visa para.

Paskola internetu – greitas ir paprastas, vos kelias minutes trunkantis procesas. Reikia užsiregistruoti pas norimą paskolos davėją, pasirinkti norimą paskolos sumą ir grąžinimo terminą, užpildyti paskolos paraiškos formą, patvirtinti savo sutikimą pervedant 0.01 euro mokesčio sumą už registraciją, palaukti, kol bus tikrinami duomenis, ir gauti pinigus į savo sąskaitą.

Norint gauti paskolą internetu, reikia:

• Užsiregistruoti pasirinktos paskolų bendrovės tinklalapyje. Dažniausiai registracija internetu užtrunka vos kelias minutes. Užpildyti pateiktą registracijos formą paskolai gauti. Užpildote visus privalomus laukelius, patvirtinate savo sutikimą pervedę 0.01 euro registracijos mokestį į nurodytą paskolos internetu bendrovės sąskaitą.
• Pasirinktį jus dominantį paskolos dydį ir paskolos grąžinimo terminą.
• Būtinai susipažinti su paskolos sutartimi, kita pateikta informacija.
• Gauti pinigus tiesiai į savo sąskaitą. Jei patikrinus asmens duomenis paskola išduodama, pinigai paskolos gavėjo sąskaitoje atsiduria per maždaug 15 minučių.

Norint gauti paskolą internetu reikia turėti asmeninę sąskaitą banke, el. pašto adresą ir dažnu atveju mobilųjį telefoną.

Taip pat norint gauti paskolą internetu svarbu atitikti keliamus kriterijus: nuolatinės pajamos, amžiaus cenzas, patikima kredito istorija, Lietuvos Respublikos pilietis ir pan.

paskolos internetu

Paskolos internetu.

Paskola įkeičiant automobilį

Jeigu turite automobilį ar kitą transporto priemonę ir jums reikia didelės pinigų sumos bei greitai, ši paskolos bedarbiams rūšis gali būti pati tinkamiausia. Daugelis paskolas teikiančių bendrovių kredito galiojimo laikotarpiu savo klientams ir toliau leidžia naudotis įkeista transporto priemone.

Paskolos įkeičiant automobilį sąlygos:

• Paskola suteikiama kaip užstatą gavus paskolos internetu gavėjui priklausančią transporto priemonę (automobilį, motociklą, sunkvežimį, priekabą, valtį ir pan.);
• Bet kokia įkeičiama transporto priemonė privalo priklausyti paskolą imančiam asmeniui;
• Kredito terminas – iki 5 metų.
• Atsižvelgiant į asmens kredito istoriją, automobilio modelį, pagaminimo metus, kai kurios paskolų bendrovės gali mokėti iki 90 proc. automobilio vertės;
• Dažniausiai sutarties pasirašymas ir paskolos išdavimas atliekamas tik atvykus į paskolų bendrovės klientų aptarnavimo arba partnerių skyrius.
• Paskolos gavėjas privalo pateikti galiojantį Lietuvos Respublikos pasą arba tapatybės kortelę, transporto priemonės techninį pasą ir draudimo polisą.
• Paskolos sutartį įkeičiant automobilį gali sudaryti ne jaunesni nei 18 metų asmenys.

Paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą

greitos paskolos

Greitos paskolos.

Jei prireikė didesnės pinigų sumos verslo kūrimui, būsto ar automobilio įsigijimui, mokslams ar kitiems brangiems pirkiniams, galite pasinaudoti paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamas turtas – butai, namai, komercinės paskirties nekilnojamasis turtas, kotedžai, žemės sklypai, miškai, sodybos ir pan.

Paskolas įkeičiant nekilnojamąjį turtą suteikia ne tik bankai, bet ir kredito unijos, tačiau jų taikomos sąlygos paskolos gavėjams skiriasi. Paskolos suma ir terminas priklauso nuo įkeičiamo turto vertės, tačiau skolinama pinigų suma dažniausiai neviršija 80 proc. nekilnojamojo turto vertės, o paskolos terminas siekia iki 30 metų. Pavyzdžiui, bankai dažniau greitos paskolos suteikia didesnes paskolas nei kredito unijos, o paskolos bedarbiams grąžinimo terminas taip pat būna ilgesnis.
Tiek bankai, tiek kredito unijos savo klientams siūlo kelis skirtingus paskolų grąžinimo metodus – linijinį arba anuiteto metodą.

Paskolos palūkanas sudaro bazinė palūkanų norma ir maržos procentas, tačiau kiekvienu atveju bendra palūkanų norma yra apskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai ir nustatoma pasirašant sutartį. Paskolos gavėjas gali rinktis fiksuotas arba kintamas palūkanas.

Paskolos grąžinimas turi būti vykdomas laiku ir pagal sutartą metodą, tačiau esant nenumatytoms aplinkybėms, kaip, pavyzdžiui, gimus vaikui, netekus darbo, 50 proc. sumažėjus pajamoms, gaisro ir kitų stichinių nelaimių atvejais, pradėjus studijuoti, netekus šeimos maitintojo ir kitų nenumatytų aplinkybių atvejais, gali būti suteikiamas paskolos internetu įmokų atidėjimas iki 12-24 mėn.

Jei norite gauti paskolą įkeičiant nekilnojamąjį turtą, turite atitikti šiuos reikalavimus (priklausomai, ar skolinamasi iš banko, ar kredito unijos, šie reikalavimai gali šiek tiek skirtis):

• pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis ar asmuo, turintis leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
• gaunantis nuolatines pajamas: darbo užmokestį, kitas pagal autorines sutartis, iš verslo veiklos, nuomos ir kitaip gaunamas reguliariąsias pajamas, patvirtintas dokumentais;
• asmenys, sulaukę ne mažiau kaip 18 metų;
• reikalingas nekilnojamojo turto įkeitimas (hipoteka).

Būsto paskola

Lietuvoje būsto paskolas teikia bankai ir kredito unijos. Būsto paskola yra skirta planuojantiems pirkti, statyti ar rekonstruoti būstą ar įsigyti žemės sklypą būsto statyboms.

Būsto paskolai gauti taikomos labai panašios sąlygos kaip ir paskolai įkeičiant nekilnojamąjį turtą gauti. Būsto paskola gali siekti iki 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės ar kainos šį būstą įkeitus, o paskolos grąžinimo terminas gali siekti net iki 40 metų.

Verslo paskola

Verslo paskolos suteikiamos tiek smulkioms, tiek vidutinėms įmonėms smulkiam ar vidutiniam verslui pradėti, vystyti, įrangai ar technikai įsigyti, apyvartinėms lėšoms papildyti, nekilnojamojo turto įsigijimui ar statyboms.
Verslo paskolos yra kelių skirtingų rūšių – paskolos naujam ir smulkiam verslui, investicinė paskola, paskola apyvartiniam kapitalui, kredito linija ir kitos.

Verslo paskolas teikia bankai ir kredito unijos. Atsižvelgiant į verslo paskolos rūšį, skiriasi paskolos suma ir jos grąžinimo terminas. Norint gauti verslo paskolą, už ją laiduoti turi pagrindinis akcininkas (fizinis asmuo) arba turi būti įkeičiamas kilnojamas arba nekilnojamas turtas. Paprastai įkeičiamas pats investicijų objektas.

Lombardo paskola

paskolos bedarbiams

Paskolos bedarbiams.

Lombardai ir jų teikiamos paskolos ypač išpopuliarėjo krizės laikotarpiu. Paprastai gauti paskolą lombarduose yra labai paprasta – tereikia atnešti ir užstatyti veikiantį ir vertę turintį daiktą. Lombarduose kaip užstatą priima auksą, sidabrą, papuošalus, automobilius, telefonus, kompiuterius, laikrodžius, fotoaparatus, kitą veikiančią ir vertingą techniką ar įrenginius.

Kuo daiktas geresnės būklės ir vertingesnis, tuo didesnę paskolą lombardai suteikia. Atnešus daiktą į lombardą, jo darbuotojas patikrina atneštą užstatyti daiktą ir nustato jo vertę.

Palūkanų normos lombarduose yra skirtingos ir dažniausiai priklauso nuo suteikiamos paskolos sumos ir termino. Kuo trumpesniam laikotarpiui skolinamasi, tuo palūkanos mažesnės ir atvirkščiai – ilgesnis laikotarpis reiškia didesnes palūkanas.

Jeigu asmuo per numatytą terminą nesugeba grąžinti paskolos, lombardas parduoda užstatytą daiktą ir taip atgauna paskolintus pinigus. Verta paminėti, kad lombardų suteikiamas paskolos terminas – iki 30 dienų, o šiam terminui pasibaigus, sutartį galima pratęsti, bet apie tai būtina iš anksto informuoti bei sumokėti palūkanas už praėjusį paskolos suteikimo laiką.

Refinansavimo paskola

Paskolos refinansavimas ar perkreditavimas – tai turimų paskolų apmokėjimas kitose kredito įstaigose palankesnėmis sąlygomis. Ši paskolos internetu rūšis skirta asmenims, manantiems, jog moka per brangiai, ir susiduriantiems su finansinių įsipareigojimų kreditoriams sunkumais.

Dažniausiai refinansavimo paskolas renkasi į greitųjų kreditų liūną įklimpę asmenys, nes šie taiko pačias didžiausias palūkanas.

Refinansavimo paskolą verta svarstyti, jei:

• neturite pradelstų skolų, o jūsų skolinimosi istorija tvarkinga;
• dabartinė paskolos palūkanų norma būtų mažesnė nei paimtos paskolos;
• norite pagerinti paskolos sąlygas;
• norite sumažinti palūkanas;
• norite pailginti paskolos grąžinimo terminą;
• norite pakeisti kreditorių;

Iš tikrųjų refinansavimo paslauga nėra geriausias sprendimas visais atvejais, nes ji gali tik dar labiau padidinti turimus finansinius įsipareigojimus. Taip gali nutikti tuomet, kai žmogus turi jau sugadintą kredito istoriją, pradelstų skolų ir pan.

Paskolos bedarbiams

Bedarbiai taip pat turi galimybę gauti paskolą, tačiau skolinimosi galimybės darbo neturintiems asmenims yra labai ribotos, nes jiems skolina tik viena kita kredito bendrovė. Dažniausiai bedarbiams skolinama su sąlyga, jog šie įkeis jiems priklausantį turtą, itin nepalankiomis sąlygomis, milžiniškomis palūkanomis.

Antra, paskolos bedarbiams yra labai brangios ir suteikiamos nepalankiomis sąlygomis, nes darbo neturintys žmonės neturi pastovių pajamų ir priklauso rizikos grupei. Kadangi rizika skolinti bedarbiui yra labai didelė, norėdamos paskolos internetu apsisaugoti nuo bedarbio nemokumo, tam tikros finansinės institucijos taiko milžinišką palūkanų normą, delspinigius, administravimo mokesčius. Pavyzdžiui, pasiskolinus X sumą, po metų gali tekti grąžinti 4X sumą.

Paskola bedarbiui – labai rimtas finansinis įsipareigojimas, kurio nevykdant gali lydėti visa neigiamų pasekmių virtinė. Prieš skolindamiesi pinigus, labai gerai apgalvokite visus galimus variantus ir ar sugebėsite grąžinti pasiskolintus pinigus laiku.

Kokios sąlygos taikomos paskolos gavėjams?

Pirmiausiai verta paminėti, kad skirtingi paskolų teikėjai taiko skirtingus reikalavimus paskolų gavėjams. Dažniausiai paskolos išduodamos:

• Lietuvos Respublikos piliečiams arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje turintiems asmenims (rezidentams);
• Nuolatines pajamas gaunantiems asmenims;
• Neturintiems uždelstų skolų;
• Turintiems patikimą kredito istoriją;
• Asmenims nuo 18 iki 70 metų amžiaus (amžiaus cenzas gali skirtis);
• Kita.

Kokiais būdais galima pateikti paraišką paskolai gauti?

Paraišką paskolai gauti galima pateikti keliais skirtingais būdais:

• Paskolos teikėjo interneto svetainėje;
• Paskolų bendrovės trumpuoju numeriu;
• Paskolų teikėjo klientų aptarnavimo skyriuose;
• Paskolų teikėjo partnerių skyriuose.

Kas gali nutikti, jei asmuo nesilaiko finansinių įsipareigojimų?

Ne kartą buvo minėta, kad finansinių įsipareigojimų nesilaikantys asmenys gali būti baudžiami delspinigiais, sutarties administravimo mokesčiais, aukštomis palūkanomis, nepalankiomis skolinimosi sąlygomis ir pan.

Kai asmuo neišgali sumokėti mėnesinės įmokos ar visos paskolos bedarbiams sumos, daugelis finansinių bendrovių suteikia galimybę atidėti mokėjimą prieš tai sumokėjus delspinigius (jei tokių yra), palūkanas ir kitus taikomus mokesčius.

Tačiau jei žmogus ir toliau nevykdo finansinių įsipareigojimų, jis ir jo skola gali būti perduodami antstoliams ir skolų išieškojimo tarnyboms. Gali grėsti teismai, turto areštas ir galiausiai turto konfiskavimas, todėl prieš imant paskolą būtina pasverti savo ir savo šeimos finansinę padėtį, numatyti, ar sugebėsite paskolą grąžinti sutartomis sąlygomis ir laiku.

Summary
Greitos paskolos internetu 2017.
Article Name
Greitos paskolos internetu 2017.
Description
Greitos paskolos internetu. Pasirinkti geriausia, jei jums reikia greitai paskolų, platus pasiūlyti tik geriausius skolintojai Lietuvoje: Urbico.lt
Author