Greitieji kreditai internetu 2017

Patarimas: užpildykite formą per 15 dienų po registracijos, jei norite greitesnio patvirtinimo!
Gavimo laikas
Pirmoji nemokama %
Suma (€)
Amžiaus apribojimas
Max. trukmė
15 min
100 - 1000
18 - 70
1 - 48 mėn.
Gauti kreditą
15 min
50 - 3000
18 - 65
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 5000
18 - 70
6 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 5000
18 - 70
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 2000
18 - 70
2 - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
300 - 10 000
18 - 70
1 - 5 metai
GAUTI KREDITĄ
15 min
600 - 10 000
18 - 70
3 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 5000
18 - 70
3 - 48 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 3000
18 - 70
1 - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
500 - 5000
18 - 70
3 - 36 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 1000
18 - 70
14 d. - 24 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 600
18 - 70
15 - 60 d.
GAUTI KREDITĄ
15 min
150 - 600
18 - 70
2 - 18 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
100 - 10 000
18 - 70
1 - 72 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
50 - 750
18 - 70
14 - 30 dienų
GAUTI KREDITĄ
15 min
1000 - 100 000
18 - 70
1 mėn. - 15 metai
GAUTI KREDITĄ
per 1 dieną
300 - 10 000
18 - 65
3 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
15 min
1000 - 150 000
18 - 70
3 mėn. - 20 metai
GAUTI KREDITĄ
15 min
300 - 10 000
18 - 70
1 - 60 mėn.
GAUTI KREDITĄ
  • 5/5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%

 

greitieji kreditai

Greitieji kreditai!

Šiuolaikinis pasaulis, globalizėjanti visuomenė ir moderniųjų technologijų plėtra šiandien lemia tai, jog norint gyventi pilnavertį ir konkurencingą gyvenimą, būtina turėti pakankamai pajamų. Pajamų šaltinių yra įvairių, tačiau dažnai mūsų poreikiai gerokai viršija gaunamas pajamas. Kai taip nutinka, žmonės, kuriems trūksta pinigų komfortabiliam gyvenimui, pradeda ieškoti įvairių būdų, kaip pinigų gauti greitai ir lengvai. Dažnai papildomų pajamų paieškos baigiasi greitieji kreditai bendrovėse.

Greitųjų kreditų gavimas gali tapti išsigelbėjimo ratu, tačiau labai dažnai norėdami sureguliuoti ir stabilizuoti savo finansinę padėtį, žmonės skolinasi neatsakingai, įsitraukia arba yra įtraukiami į nuolatinę skolinimosi būseną, kuri vis pasikartoja.

Greitųjų kreditų verslas auga kaip ant mielių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse tai tampa itin rimta socialine problema, kurią imta spręsti visos Europos mastu.

Daugiau informacijos:

Greitųjų vartojimo kreditų reglamentavimas Lietuvoje

2008 m. balandžio mėn. 23 d. buvo priimta ES direktyva, reglamentuojanti greitųjų kreditų bendrovių veiklą, tačiau ši direktyva nebuvo perkelta į Lietuvos Respublikos įstatymus.

Lietuvoje tik 2010 m. buvo priimtas Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymas, kuriame nustatomos vartojimo kreditų teikimo sąlygos ir informavimo apie šias sąlygas reikalavimai, vartojimo kredito davėjų ir vartojimo kredito tarpininkų pareigos bei atsakomybė teikiant vartojimo kreditus ir tikrinant vartojimo kredito gavėjų mokumą, vartojimo kredito gavėjų teisė grąžinti vartojimo kreditą anksčiau nustatyto termino ir vartojimo kredito davėjų teisė į kompensaciją išankstinio vartojimo kredito grąžinimo atvejais.

Šio įstatymo antrame skirsnyje nurodomi vartojimo kredito sutarties reklamai taikomi reikalavimai, smulkiai aprašyta informavimo pareiga sudarant vartojimo kredito ir tam tikras vartojimo kredito sutartis.
Trečias įstatymo skirsnis aiškiai apibrėžia, kad vadovaudamasis atsakingo skolinimo principu, prieš vartojimo kredito sutarties sudarymą vartojimo kredito davėjas privalo atsakingai įvertinti vartojimo kredito gavėjo mokumą, remdamasis iš vartojimo kredito gavėjo gauta pakankama informacija ir prireikus mokumui vertinti naudojamoje duomenų bazėje atlikęs patikrinimą.

Ketvirtajame skirsnyje galima rasti informacijos apie vartojimo kredito sutarties sudarymo nuotoliniu būdu ypatumus, vartojimo kredito sutarties formą ir turinį. Taip pat šiame įstatymo skirsnyje rašoma apie vartojimo kredito palūkanų normos pasikeitimų informavimą, neterminuotos vartojimo kredito sutarties nutraukimą, teisę atsisakyti vartojimo kredito sutarties, vartojimo kredito grąžinimą anksčiau nustatyto termino ir kitus itin kredito gavėjui svarbius veiksnius.

Penktame skirsnyje randama nemažai aktualios informacijos apie viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą, vartojimo kredito davėjų pareigą teikti informaciją, kreditų tarpininkų sąrašą ir jų pareigą teikti informaciją kredito gavėjui.

Šeštame skyriuje aprašoma tarp kreditoriaus ir skolininko kilusių ginčų nagrinėjimo tvarka.
Šio įstatymo privalo laikytis tiek greitieji kreditai tiekėjai, tiek juos imantys asmenys. Tačiau įstatymas nėra tobulas, todėl dažnai skolinama ir skolinamasi nesilaikant atsakingo skolinimo ir skolinimosi principų.
2015 m. vis garsiau kalbama, kad reikia pažaboti greitųjų kreditų savivaliavimą ir griežtinti skolinimosi tvarką bei kone perpus mažinti metinę palūkanų normą.

greitieji kreditai visa para

Greitieji kreditai visa para.

Greitųjų kreditų minusai ir pliusai

Greitieji kreditai patys savaime nėra blogi, tačiau neatsakingas skolinimas ir neapgalvotas bei skubus skolinimasis gali nulemti neigiamą paskolos gavėją patirtį.

Greitųjų kreditų teikiama nauda:

• Padeda subalansuoti ir atstatyti finansinę padėtį;
• Padeda išvengti didesnių nuostolių;
• Suteikia teisę dalyvauti rinkoje;
• Užtikrina teisę į skolinimąsi;
• Greiti pinigai;
• Pirmasis kreditas dažnai suteikiamas nemokamai;
• Dažnai nereikia jokio užstato ar laidavimo;
• Nebereikia pildyti gausybės dokumentų, kad gauti greitąjį kreditą. Jį galima gauti tiek internetu, tiek SMS žinute ir kitais klientams patogiais būdais.

Greitųjų kreditų minusai:

• Milžiniškos palūkanos. Greitųjų kreditų bendrovės nustato daug didesnes palūkanas nei bankai ar kredito unijos. Pavyzdžiui, Lietuvos banko duomenimis 2012 m. kredito unijų vartojimo kreditai buvo išduodami su 12 proc. metinėmis palūkanomis, o greitieji kreditai vidutinė metinė palūkanų norma siekė net 216 proc.
• Dideli delspinigiai;
• Mokesčiai, kurie taikomi pareiškus norą pratęsti/nukelti kredito mokėjimo terminą;
• Informacija ne visada pateikiama aiškiai ir suprantamai;
• Dažniausiai trumpalaikiams kreditams suteikiamas itin trumpas kredito grąžinimo terminas.

Kaip gauti kreditą?

greitieji kreditai bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbiams.

Norint gauti kreditą, tereikia atlikti vos kelis žingsnius ir atitikti keliamus reikalavimus. Labai dažnai kreditą galima gauti net neišėjus iš namų – taip sutaupomas laikas ir pinigai.

Greitąjį kreditą galima gauti internetu, SMS žinute, skambinant kredito bendrovės bendruoju telefonu, užpildant prašymo formą raštu klientų aptarnavimo skyriuose, įvairiose parduotuvėse ar pašto skyriuose („Lietuvos spauda“ ir „Vaskota“ kioskuose), „Narvesen“ greitieji kreditai bedarbiams parduotuvėse, loterijos „Perlas“ terminaluose ir pan.

Lengviausias ir greičiausia būdas paskolai gauti prašymo pateikimas internetu arba SMS žinute.

Jei nusprendžiate, kad paraišką kreditui gauti pildysite internete, standartiškai reikia atlikti šiuos žingsnius:

• Užsiregistruoti.
• Prisijungti prie kliento zonos kredito bendrovės interneto svetainėje. Norint prisijungti, reikia įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį.
• Pasirinkti pageidaujamą kreditą ir kredito grąžinimo laikotarpį. Pasirinkus pageidaujamą kreditą, reikia užpildyti paraišką kreditui gauti. Paraiškoje bus teiraujamasi asmeninių duomenų, kurie padės nustatyti jūsų mokumą (gaunamas pajamas, skolinimosi istoriją, pradelstas skolas ir pan.)
• Patvirtinti savo tapatybę. Dažniausiai ši procedūra yra labai paprasta ir trunka vos kelias minutes. Jums reikia iš savo banko sąskaitos pervesti 0.01 Eur į kredito davėjo sąskaitą. Tokiu būdu kredito teikėjas sužinos Jūsų banko sąskaitos numerį kreditui pervesti.
• Šiek tiek palaukti, kol bus tikrinama jūsų paraiška kreditui gauti. Dažniausiai tai trunka vos kelias minutes (darbo dienomis ir darbo valandomis).
• Jeigu paraiška bus patvirtinta, pinigai bus žaibiškai pervesti į jūsų sąskaitą.

Skolinimasis SMS žinute:

• Pirmiausiai reikia užsiregistruoti internetu.
• Siųsti SMS žinutę būtent iš to telefono numerio, kurį nurodėte pildydami registracijos formą internete. SMS žinutę reikia siųsti greitųjų kreditų bedrovės nurodytu trumpuoju numeriu su tam tikru tekstu. Dažniausiai žinutėje prašoma nurodyti kredito gavėjo ID arba asmens kodą, kredito dydį ir kredito grąžinimo terminą.
• Šiek tiek palaukti, kol bus tikrinami jūsų asmeniniai duomenys ir mokumo istorija.
• Jeigu kreditas suteikiamas, apie tai paskolos gavėjas bus informuotas SMS trumpąja žinute ir/ar el. paštu, o pinigai bus netrukus pervedami į paskolos gavėjo sąskaitą.

Kas gali nutikti laiku nemokant greitųjų kreditų?

Nors greitieji kreditai atrodo gera išeitimi iš finansinės duobės, tačiau dažnai jie įklampina į dar gilesnę finansinę duobę.

Jei asmuo neišgali mokėti kredito įmokų, dažnai ima kitą greitąjį kreditą, kad padengtų pirmąjį. To pasekmė – nuolatinis skolinimasis ir grimzdimas į dar gilesnį skolinimosi liūną. Tačiau reikia suprasti, kad kiekvieną dieną vis augančią skolą vis tiek teks grąžinti.

Pirmiausia, jei skolininkas nemoka greitojo kredito įmokų, prasideda laiškų su priminimais apie skolą siuntinėjimas. Tuomet po 30 dienų skolininkas įtraukiamas į skolininkų registrą, kuriame įrašas apie įsiskolinimą bus tol, kol nebus atlikti skolos ir iš jos atsiradę kiti mokėjimai.

Ar žinote, kad padengus įsiskolinimą vėliau nei per 30 dienų, asmeniniai duomenys (asmens kodas, vardas ir pavardė) bus įtraukti į skolininkų duomenų bazę, kurioje išliks net dešimtmetį. Tai dar nebaisiausia, kas gali nutikti skolininkui, nes skolos įmokas pradelsus sumokėti daugiau kaip metus – įrašas išliks visą gyvenimą.

greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu.

Šis juodas įrašas apie skolas gali tapti neigiamu verdiktu einant skolintis į banką ir pan. Reikia suprasti, kad šia duomenų baze naudojasi daugelis Lietuvos paslaugų teikėjų ir finansinių institucijų, todėl tikėtina, kad, pavyzdžiui, įvertinę riziką, greitieji kreditai visa para bankai pasiūlys paskolą su didesnėmis palūkanomis arba iš vis atsisakys ją suteikti.
Dažniausiai mokėjimą pradelsus 30 dienų, kredito bendrovės skolininką atiduoda skolų skyriui arba skolų išieškojimo bendrovėms. Prieš pasirašant sutartis su greitieji kreditai bendrovėmis, labai svarbu išnagrinėti visus punktus, nes gali būti, kad sutartyje numatyta, jog ikiteisminio išieškojimo išlaidas padengia paskolos gavėjas.

Jei skolų išieškojimo bendrovė per tam tikrą laiką neišreikalauja skolos padengimo, tuomet dėl skolos išieškojimo kreipiamasi į teismą.

Akcija „Atsisakyk greituko“ ir paslauga „Nenoriu greito kredito“

Jeigu asmuo pastebi, kad moka per dideles palūkanas, o paimtas tampa sunkiai pakeliama našta, jis gali pasinaudoti 2013 m. susibūrusios VšĮ „Kooperacijos sprendimai“ vykdomos akcijos „atsisakyk greituko“ paslaugomis. Akcijos esmė – greitąjį kreditą keisti pigesniu. Tai reiškia, kad asmuo gali pasinaudoti refinansavimo geresnėmis sąlygomis paslauga, jei tik atitinka keliamus reikalavimus. Refinansavimo paslaugas teikia kredito unijos, kurios suteikia palankesnes sąlygas bei mažesnes palūkanas.

Kaip atsisakyti greitojo kredito?

• Visų pirma turite susisiekti su akcijos „atsisakyk greituko“ partneriais;
• Pateikti prašymą dėl paskolos refinansavimo;
• Palaukti sprendimo dėl paskolos refinansavimo;
• Atsiskaityti su greitųjų kreditų bendrove.

Kaip jau buvo minėta, asmuo, norintis pasinaudoti šia paslauga, turi atitikti keliamas sąlygas:

• Tvarkinga skolinimosi istorija;
• Pastovus pajamų šaltinis.

Jeigu jaučiate, jog esate įklimpęs į nuolatinę skolinimosi būsena, galite rinktis „nenoriu greito kredito“ paslaugą, kuri skirta apriboti asmens galimybes gauti greituosius ar kitų rūšių kreditus. Šią paslaugą galima aktyvuoti interneto svetainėje www.manocreditinfo.lt. Asmuo, aktyvavęs šią paslaugą, save automatiškai įtraukia į nekredituotinų asmenų registrą taip savanoriškai pareikšdamas norą, jog nenori gauti greitųjų kreditų iš Lietuvoje veikiančių finansinių įstaigų.

Kadangi šie nekredituojamų asmenų registro duomenys yra prieinami visoms kreditus teikiančioms finansinėms bendrovėms (greitieji kreditai, smulkiųjų kreditų, lizingų ir vartojimo lizingų), jos matys, kad esate išreiškęs norą negauti greitųjų kreditų.

Ši paslauga gali padėti apsisaugoti nuo į didesnes skolas klampinančio skolinimosi.
Verta įsiminti, kad šiandien greitieji kreditai yra patys brangiausi rinkoje, o kad ir kokią nuspręsite pinigų sumą pasiskolinti, visą sumą plius su milžiniškomis palūkanomis teks grąžinti laiku. O jeigu laiku negrąžinsite paskolos, puikiai žinote, kokios neigiamos pasekmės laukia – skolų išieškojimo bendrovės, teismai, turto areštas ir pan.

Taip pat prieš imdami greitąjį kreditą kitų finansinių įsipareigojimų padengimui, turite žinoti, kad yra kitų finansinių institucijų, kurios paskolas išduoda palankesnėmis sąlygomis ir su daug mažesnėmis palūkanomis nei greitųjų kreditų bendrovės.

Prieš nuspręsdami teikti paraišką greitajam kreditui gauti, būtinai palyginkite kredito bendrovių siūlomas sąlygas. Nepamirškite išnagrinėti visų sąlygų, o kas svarbiausia – sutarties. Jeigu kažko nesuprantate, visada klauskite arba pasikonsultuokite su ekspertais. Nepamirškite, kad kol sutartis nepasirašyta, nesate niekam įsipareigojęs.
Nepulkite sutarčių sudarinėti aklai, pirma ieškokite informacijos apie bendrovę, klientų atsiliepimų. Kuo daugiau turėsite informacijos apie greitųjų kreditų bendrovę, tuo sprendimas imti greitąjį kreditą bus labiau pasvertas ir racionalesnis.

Jeigu esate įsitikinęs, kad greitąjį kreditą pavyks grąžinti laiku, tuomet tokia skolinimosi forma gali būti viena iš geriausių, nes pasiskolinti labai paprasta ir tai trunka vos kelias minutes.

Summary
Greitieji kreditai internetu 2017.
Article Name
Greitieji kreditai internetu 2017.
Description
Dažnai papildomų pajamų paieškos baigiasi greitieji kreditai bendrovėse.
Author